Працівники КРАЗу планують акцію протесту з вимогами до Жеваго

0

Працівники заводу КрАЗ збираються провести 21 вересня акцію протесту з вимогами до Жеваго.

Робітники планують перекривати вулицю Київську у Кременчуці, якою пролягає автодорога національного значення Бориспіль-Запоріжжя.

Як повідомляє kremen.today головна вимога кразівців – виплатити мільйонні борги по зарплаті, які на підприємстві не виплачують вже багато місяців.

Нагадаємо, власником підприємства є Костянтин Жеваго.

До теми. Заступник директора КрАЗу Музика минулого року балотувався у Верховну Раду, але програв, незважаючи на спроби змусити голосувати за себе працівників заводу.

На місцевих виборах Жеваго купив місцевий осередок Європейської солідарності, а Музика працює в штабі ЄС.

Також у соцмережі Фейсбук з’явився фотодоказ того, що “Європейська Солідарність” у Кременчуці підконтрольна Жеваго та його людям. Кременчуцький активіст Ігор Чадюк опублікував на своїй сторінці селфі з нардепом Княжицьким. Фото зроблено біля бізнес-центру “Статус” на вул. Троїцькій. На задній план знімку потрапили Богдан Лазоренко та Геннадій Музика.

Лазоренко

Лазоренко вже багато років працює в штабі Жеваго, на виборах у липні 2019 року він працював з кандидатом від Жеваго Музикою.

Музика

Музика був кандидатом від Жеваго на виборах у липні 2019 року. До того ж Музика був присутнім на пресконференції, коли Жеваго назвав Порошенка “мародером”.

Раніше повідомлялося, що у Кременчуці оголошено про розпуск фракції “Європейська Солідарність” у міській раді. Головною причиною стало те, що міський осередок передали під контроль Жеваго, а штаб очолив Щербина – людина олігарха.

Щербина

Через деякий час після появи цієї новини Чадюк видалив фото зі своєї сторінки. Але після того це фото опублікував на своїй сторінці у ФБ сам Княжицький.

 

Коментувати