У Кременчуці поліціянт збував замовникам службову інформацію

0

На Полтавщині затримали працівника поліції, який систематично збував замовникам інформацію з автоматизованої системи МВС.

У Кременчуці поліціянта викрили на збуті службової інформації. 19-річний помічник чергового одного з відділень Кременчуцького відділу поліції. Співробітник поліції разом зі своїм знайомим – студентом політехнічного університету – вчиняв протиправні дії, повідомили у пресслужбі Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України.

За грошову винагороду хлопці систематично збували замовникам інформацію з автоматизованої системи МВС, до якої мав доступ поліціянт. Службові відомості рядовий поліції надсилав спільнику через мобільні додатки, а 20-річний студент поширював їх у Телеграм-каналі за ціною 700 гривень за один обліковий запис, отримуючи розрахунок на власну банківську картку.

20 серпня у змовників провели санкціоновані обшуки.

Обом фігурантам готують вручення підозри за ч.2 ст.362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) та ч.2 ст. 361-2 (несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або на носіях такої інформації) Кримінального кодексу України.

 

Коментувати