Встановлено ще трьох жертв сумнозвісного фотографа Василенка.

0

7 вересня, під час апаратної наради в мерії м. Суми представник міського відділу поліції повідомив про ще трьох жертв розбещення та зґвалтування малолітніх фотографом Валентином Василенко.

“-Серед розкритих минулого тижня кримінальних злочинів – два розбещення і одне зґвалтування малолітніх, – доповів він. – Це ми встановлюємо додаткові епізоди злочинної діяльності сумно відомого фотографа з Полтавщини.”

Нагадаємо: За клопотанням Сумської місцевої прокуратури підозрюваному Валентину Василенко, фотографу з м. Горішні Плавні який вчинив дії сексуального характеру відносно малолітньої дівчинки, рішенням Ковпаківського районного суду м. Суми 4 серпня обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до 29 вересня 2020 без права на заставу.

Нагадуємо, що дівчинка познайомилася з чоловіком в соцмережі. Кілька днів вони листувалися, а напередодні домовилися про зустріч. При цьому чоловік наполягав, щоб та нічого не розповідала батькам. У п’ятницю, 31 липня, чоловік приїхав за нею на власному авто і пообіцяв звозити в «Макдональдс», проте відвіз її на орендовану квартиру у Сумах, де здійснював з нею дії сексуального характеру, які можна кваліфікувати як зґвалтування.

Більш того, підозрюваний продовжив писати дівчині, домовляючись про наступну зустріч, на яку він просив привести подружку. Це листування вже проходило під контролем правоохоронців, які оперативно встановили особу чоловіка і в неділю, 2 серпня, за участю роти особливого призначення затримали його в Горішніх Плавнях.

Дії підозрюваного кваліфіковані за ч. 2 ст. 156 (розбещення малолітньої) та ч. 4 ст. 152 (вчинення дій сексуального характеру, пов’язаних з проникненням у тіло іншої особи) КК України. За скоєне йому загрожує до 15 років позбавлення волі, повідомляла прес-служба прокуратури області.

 

 

Коментувати