ФК «Фламінго» стали срібними призерами «Odessa-cup»

1

З 12 по 18 серпня у м.Южне Одеської області, проходив турнір «Odessa-cup» 2004  року народження. За місце кращих спортсменів турніру боролись й наші юні горішньоплавняни.

Команда «Фламінго» потрапила до наступної групи:

ФК «Фламінго» (м.Горішні Плавні) – ФК «Інтер» (м.Дніпро)

ФК «Фламінго» (м.Горішні Плавні) – ФК «Юніор» (м.Рівне)

ФК «Фламінго» (м.Горішні Плавні) – ФК «Фаворит» (м.Бориспіль)

ФК «Фламінго» (м.Горішні Плавні) – ФК «Дальник 2» (В.Дальник)

Результати матчів:

ФК «Фламінго» – ФК «Інтер» 2:1 (Вороп, Туровський)

ФК «Фламінго» – ФК «Юніор» 1:0 (Подрезан – пенальти)

ФК «Фламінго» – ФК «Фаворит» 1:2 (Буланша)

ФК «Фламінго» – ФК «Дальник 2» 6:0 (Подрезан, Лисенко, Урода, Бондаренко, Туровський, Чернецький)

В результаті ігор, фламінгові вийшли в фінал з командою-суперником «Дальник-1». Підсумком матчу стала поразка команди з Горішніх Плавнів, з рахунком 1:3 (Лисенко).

Враховуючи те, що команда «Дальник-1» грала не з відповідністю до регламенту турніру, їй була зарахована технічна поразка. Рахунок 0:3.

У фіналі горішньоплавняни зустрілись з ФК «Вишневе». Результатом гри стала поразка команди «Фламінго», з рахунком 3:0. Зауважимо, що рахунок фінального матчу не відповідав грі на полі, це було відзначено як організаторами, суддями турніру, так й представниками інших команд, які підтримували фламінговців.Редакція «Прозорий Погляд» поспілкувалась з тренером ФК «Фламінго» Євгеном Сливою і ось як він прокоментував цьогорічний турнір на березі Чорного моря:«Пройденими змаганнями я задоволений, адже турнір дав змогу побачити нашу функціональну готовність та звернути увагу на помилки, над якими нам ще доведеться попрацювати. Усі мої підопічні провели турнір на достойному рівні, боролись в кожній грі, показуючи хороший футбол. Основними завданнями цього турніру була підготовка до другого кола Чемпіонату Полтавської області по футболу, а також оздоровлення дітей на морі. Адже попереду тяжкий навчальний рік та нові перемоги.

До речі, футболісти – Андрій Конох та Олександр Подрезан отримали індивідуальні нагороди. Андрій став кращим захисником, а Олександр кращим півзахисником.»

Також, Євген Слива додав, що Андрій Конох був наймолодшим учасником турніру, адже йому лише 9 років. Не зважаючи ні на що, Андрій відіграв усі матчі в основному складі й показав розумний, грамотний та змістовний футбол.

На останок, тренер ФК «Фламінго» висловив подяку батькам, які були на цьому турнірі та підтримували на протязі усього часу, а також  за фінансову підтримку Президенту ФК «Фламінго» Миколі Завалію.

P.S. Приємно, що на турнірі, наших юних спортсменів, усі ігри підтримували земляки з Горішніх Плавнів, які приїхали відпочивати на море.

1 коментар

  1. Виктор on

    МОЛОДЦЫ!!! Теперь желаем успеха в чемпионате Полтавской области.СМИ города в очередной раз промолчали.А ведь выступление команды лучшее среди всех городских детских команд, которые приняли участие этим летом в хорошо организованных турнирах в Южном.
    Наилучшие слова благодарности Президенту и тренерскому составу клуба.
    “Фламинго” вперед-победа нас ждет.

Коментувати