«ФЛАМІНГО» ВПЕРЕД! З успіхом, юні футболісти!

0

23 лютого 2016 року у Комсомольську продовжився турнір з міні-футболу серед дитячо-юнацьких команд Полтавської області. Головна мета змагань – підвищення масовості дитячо-юнацького футзалу в нашій області, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять спортом.

Участь у змаганнях бере і Комсомольська команда «Фламінго». В цей день хлопці були в хорошому настрої та бойовому дусі.

Перший поєдинок зіграли з командою «Ворскла – 2». Непереборний дух лідера Івана Парамонова приніс 3 голи, і тому підсумковий рахунок був – 3:1 на користь команди «Фламінго».

Друга перемога дісталась фламінговцям з легкістю. Команда «Ворскла» програла з рахунком – 2:0. На цей раз точними були удари таких наших футболістів, як Парамонов Іван та Ткаченко Олександр.

Третій раз фламінговці змагались з ФК «Потлава». Гра закінчилася нічиєю. Відзначилися: Парамонов Миколай та Парамонов Іван. Гра була дуже напружена й емоційна. Претензійний напір був як з боку тренера, так і з боку Полтавської команди. Обурені та ворожо настроєні ще зовсім юні футболісти з ФК «Полтава» показували свій зухвалий та далеко не культурний характер. Багато образ прозвучало в сторону команди «Фламінго». Засмучує те, що спортивні змагання переходять межу моральності. Приємно, що комсомольська команда «Фламінго» не реагувала на підступні висловлювання противників, а вела себе витримано та достойно.

Команда «Фламінго» показала хорошу, злагоджену гру, і кожен вніс свою маленьку частку в підсумкову велику перемогу.

Коментувати