Футбол починається з тебе. «Золота Осінь»-2016

0

У Сумах на полі ФЦ «Барса» відбувся традиційний футбольний турнір серед гравців 2004 року народження «Золота осінь». Команди з Сум, Глухова, Чернігова, Харкова, Горішніх Плавнів, Полтави, Кременчука, Житомиру боролися за нагороди турніру.

8 команд було поділено на 2 групи:

Група “А”

– “Барса” (Суми)

– “Ворскла” (Полтава)

– “Кремінь” (Кременчук)

– “Юність” (Чернігів)

Група “В”

– “Металіст-2” (Харків)

– “Фенікс” (Житомир)

– “Фламінго” (Горішні Плавні)

– “Велетень” (Глухів)

Першого дня було зіграно 4 матчі. “Барса” поступилася одноліткам з Полтави з рахунком 1:3. “Велетень” з легкістю переграв харківський “Металіст-2” з рахунком 3:0. Результативною нічиєю розійшлися “Юність” – “Кремінь” та “Фенікс” – “Фламінго”. Обидва матчі завершилися з рахунком 1:1.

Другого ігрового дня “Барса” здобуває перші очки у турнірі, перемігши “Юність” з рахунком 2:0. “Металіст” вдруге поступається з рахунком 3:0, але вже команді “Фенікс”. “Кремінь” у надважкому матчі здолав “Ворсклу” з рахунком 2:1. “Велетень” та “Фламінго” розійшлися “сухою” нічиєю.

Третій день розпочався матчем між командами “Металіст-2” та “Фламінго”. Вже втретє “Металіст-2” поступається своїм суперникам. Цього разу з рахунком 2:0. У другому матчі “Фенікс” поступився “Велетню” з рахунком 1:0, тим самим втратив першу сходинку у групі “В”. У третьому матчі наші вихованці обіграли “Кремінь” з рахунком 2:0 і з 6-ма заліковими балами посіли друге місце у групі. Своєю перемогою над командою “Юність”, полтавська “Ворскла” посіла першу сходинку, також з 6-ма очками.

У плей-офф вирішувалась доля команд у фінальній частині змагань. “Металіст-2” мінімально обіграв “Кремінь” з рахунком 1:0. “Фламінго” поступився “Ворсклі” з рахунком 0:5. “Юність” з легкістю обіграла “Фенікс” з рахунком 3:0. “Барса” мінімально поступилася одноліткам з “Велетеня” з рахунком 0:1.

У заключний день змагань команди виклались на 200%. Кожен з гравців не хотів поступатися. “Крмінь” переміг “Фенікс” з рахунком 2:0. За 5 місце “Металіст-2” поступився “Юності” з рахунком 0:1. “Барса” впевнено здолала “Фламінго” з рахунком 4:0. За перше місце боротьба була до останньої секунди. Матч між командами “Ворскла” та “Велетень” завершився з нульовою нічиєю, а от у серії післяматчевих пенальті фортуна все ж таки посміхнулася команді з Глухова. “Велетень” переміг з рахунком 3:1.

До вашої уваги результати матчів:

1 місце – “Велетень” (Глухів)

2 місце – “Ворскла” (Полтава)

3 місце – “Барса” (Суми)

4 місце – “Фламінго” (Горішні Плавні)

5 місце – “Юність” (Чернігів)

6 місце – “Металіст-2” (Харків)

7 місце – “Кремінь” (Кременчук)

8 місце – “Фенікс” (Житомир)

Керівництво ФК “Фламінго” вітає усіх учасників змагань, і впевнена, що юні фламінговці на правильному шляху, адже великі перемоги чекають на спортсменів попереду!

Батьківський комітет висловлює подяку Президенту футбольного клубу “Фламінго” Миколі Завалію за постійну підтримку та допомогу.

fcflamingo.com.ua

Коментувати