Горішньоплавнянин виступав серед найсильніших дзюдоїстів країни

0

У Дніпрі відбувся 32-ий за рахунком Відкритий Всеукраїнський юнацький турнір з дзюдо «Меморіал Івана Прищепи» . Змагання проходили в спорткомплексі «Олімпійські резерви». На турнір приїхали найсильніші дзюдоїсти з усієї України.  Горішньоплавнянин Омельченко Ярослав зайняв трете місце в категорії 90+

Федерація дзюдо Дніпропетровської області проводить ці змагання починаючи з 1988 року. Турнір присвячений Івану Мартиновичу Прищепі. Саме він свого часу став основоположником дзюдо на Дніпропетровщині. В цьому році за нагороди боролися юнаки 2005-2007 років народження. Всього – 191 учасник з 10 областей України. На урочисту частину змагань прийшла дружина Івана Прищепи Надія Григорівна. Вона завжди підтримує юних дзюдоїстів, спостерігає за поєдинками, бере участь в церемонії нагородження. Серед гостей був президент Федерації дзюдо України Михайло Кошляк.

Всі переможці та призери отримали кубки, медалі та грамоти. На наступний день учасники змагань, а також місцеві спортсмени отримали можливість провести спільне тренування – рандори – на татамі новенького залу «Олімпійські резерви».

 

Коментувати