Матч «Гірник-Спорт»: тренер команди не може бути об’єктивним, грою зацікавилась нацполіція, а Жабченко вже знає винних

0

Президент клубу з Горішніх Плавнів Петро Каплун прокоментував в інтерв’ю з «Полтавщина-Спорт» ситуацію з матчем “Іллічівець” – “Гірник-Спорт”, на який зафіксували аномальний обсяг ставок, і який голова Federbet Франческо Баранка уже назвав обурливим “договірняком”.

514945

Тренер «Гірник-Спорт» запевняє, що не знає кого звинувачувати та каже, що в даній ситуації потрібно розбиратись. Аномального нічого він не помічає, бо коли грали з “Оболонню-Броварем” і з “Вересом”, коли поступилися 1:6, питань було не менше, утім, ті матчі ніхто не називав договірними. В душу тренер нікому лізти не збирається, бо вважає, що команда грала як зазвичай. З “Десною” щось подібне відбулося: перший тайм 0:0, а потім п’ять м’ячів пропустили. Крім того, вигравали в “Полтави” – 4:0.

Петро Каплун хоче щоб Голова Federbet Франческо Баранка показав рух ставок: хто й скільки ставив і саме звідки робили ставки, які IP-адреси. Тренер вважає, що через якихось негідників псується імідж клубу «Гірник-Спорт», адже проблем з фінансуванням немає, тому команда отримує двічі на місяць зарплатню. Петро Каплун також зізнався, що футбол став нещасний та деградував до нуля. І вони лише допомагають йому в цьому. Порада Каплуна одна: нехай експерти дивляться гру, бо він не може бути об’єктивним. Уже ходять розмови, що “Іллічівець” виграв, значить, він не при справах, зате “Гірник-Спорт” потрібно розслідувати. Каплун каже, що якби знав, що так буде, то заборонив би гравцям забивати в матчі.

Але погляди на матч в Ігоря Жабченко інші. Він вважає, що гру Іллічівцю зливали двоє захисників і двоє центральних хавів, але їх прізвища поки не афішують. Жабченко каже, що отримав якесь смс-повідомлення після матчу. Мовляв, керівництво клубу ні про що не попередили, і вжити заходів ніхто не зміг.

Порушниками «Гірник-Спорт» будуть займатися правоохоронні органи. Відомо, що віце-президент ФФУ Ігор Кочетов, який очолює комітет з етики та чесної гри заявив, що вже розпочато розслідування по матчу “Іллічівець” – “Гірник-Спорт”. Крім того, Франческо Баранка теж ще до матчу написав листа до комітету, де поділився своїми підозрами щодо цього поєдинку.

Фото gornyak-sport.net

Експертна група приступила до вивчення відеозапису, у звичайному режимі проводиться розслідування. Звичайно, ажіотаж серед уболівальників викликає така кількість доларів, які, природно, з неба в яму викидати ніхто не буде, і такий рух грошей говорить про те, що воно могло бути тільки заздалегідь обумовлено, і зі знанням, в яку сторону. Тому можна сказати так: все це ознаки того, що матч був зіграний з порушенням принципів фейр-плей. Комітет з етики і чесної гри згодом дасть свою оцінку даного матчу. Як буде йти хід розслідування в національній поліції, генеральній прокуратурі, поки ніхто не прогнозує.

З останніх новин стало відомо, що Президент клубу Петро Каплун журналістам «Полтава.365» заявив, що всі тренера і гравці пройдуть перевірку на детекторі брехні .

Коментувати