Пішов з життя Олімпійський чемпіон Володимир Кисельов.

0

Пішов з життя олімпійський чемпіон Володимир Кисельов

На 64-му році пішов з життя Олімпійський чемпіон Ігор-1980 з легкої атлетики у штовханні ядра, яскрава особистість, справжній професіонал, мудрий та виважений керівник, порядна та добра людина Володимир Кисельов.
Від імені Олімпійської родини України співчуття близьким, друзям та колегам висловив президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка.
Вічна пам’ять Володимиру Вікторовичу – видатному спортсмену, Олімпійському чемпіону, який прославив нашу країну та вітчизняну школу «Королеви спорту». Ім’я цієї чудової людини навічно вписане золотими літерами в історію світового олімпізму.
Після завершення своєї спортивної кар’єри він продовжив жити й працювати у вирі олімпійського руху України, роблячи вагомий внесок у розвиток українського спорту та виховання здорової нації на Полтавщині. Під час численних олімпійських заходів відкритий та товариський уславлений олімпієць ділився досвідом з молодим поколінням, будучи для них справжнім прикладом для наслідування.
Володимир Кисельов брав активну участь у життєдіяльності міського відділення НОК України у місті Горішні Плавні. Неодноразово він відвідував олімпійські спортивні заходи у дитячо-спортивному оздоровчому центрі «Горизонт» та був справжнім прикладом для сучасної молоді. Також завжди був радий бувати на олімпійських заходах у місті Горішні Плавні.
Міське відділення НОК України м. Горішні Плавні висловлює найщиріші співчуття родині та близьким Володимира Кисельова.
Він назавжди залишиться в нашій пам’яті.
Хай земля буде пухом…

Джерело. 

Коментувати