Плавці Горішніх Плавнів стартували на чемпіонаті України у Дніпрі

0

З 14 по 17 лютого у місті Дніпро стартував зимовий чемпіонат України серед молоді та юніорів.

На змаганні Горішні Плавні представляють сім вихованців ДЮСШ № 1. У складі збірної Полтавської області виступатимуть шестеро юніорів та одна представниця у запливах серед молоді.

На старт у місті Дніпро вийдуть наступні представники Горішніх Плавнів: Єгор Жиленко, Вадим Беседа, Юлія Ткаченко, Дар’я Баб`як, Олена Башарова, Поліна Клеймьонова (юніори) та Катерина Семенова (серед молоді.)
Місце проведення – база Олімпійської та Паралімпійської підготовки – Палац водних видів спорту «Метеор» ДП «ВО ПМЗ ім. О.М.Макарова», який знаходиться на вулиці Макарова, 27А.
У змаганнях беруть участь найсильніші спортсмени серед молоді та юніорів від кожної територіальної одиниці України. Метою проведення Чемпіонату України є відбір на міжнародні змагання «Мультінейшин» та чемпіонат Європи серед юніорів 2021.
Спортивними спонсорами у проведенні змагань є компанія «Арена» та магазин «Спорт актив», які нагороджують переможців своїми подарунками.
Компанії «Планета Кіно» (мережа кінотеатрів по всій Україні) та « Fish i Chips»(мережа продажу страв з риби і морепродуктів) виступають спонсорами чемпіонату і надають призи учасникам та переможцям.

 

Коментувати