Поразка ФК «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів коштувала 255 тисяч доларів

0

У футбольному матчі Першої ліги України «Іллічівець» (Маріуполь) – «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) зафіксовано аномально велику кількість ставок, багато з яких були зроблені всупереч котируванням букмекерів.

Незважаючи на статус явного аутсайдера матчу, «Гірник-спорт» в першому таймі здолав суперника з рахунком 1:0. Проте вже у другому таймі отримав три м’ячі і передбачувано поступився з рахунком 3:1.

Але цікавий той факт, що до стартового свистка на результат поєдинку в біржі ставок Betfair   було поставлено близько 1 тисячі доларів, проте всього за 8 хвилин обсяг ставок виріс майже в 17 разів. На старті другого тайму на П1 було поставлено $150 тисяч, а до моменту другого голу – вже понад $213 тис.

Тому підозрюють, що матч мав договірний характер. Про цю гру вже встиг висловитись голова компанії «Federbet», який займається моніторингом договірних матчів Франческо Баранка:

«Матч був обурливим „договірняком“. Вони підлаштували все. Перемогу гостей в першому таймі і господарів в матчі, перемогу господарів з форою (-1), тотал більше 3,5 голи. Огидно», — заявив Баранка у коментарі тому ж «Рейтингу букмекерів».

Коментувати