СКАНДАЛЬНА БИТВА «ДРАКОНІВ» У ФАСТОВІ (ВІДЕО)

6

Після успішних виступів на змаганнях, команда «Фламінго» з міста Горішні Плавні, що на Полтавщині стала чемпіоном України серед корпоративів та аматорських команд на човнах «ДРАКОН», а також зайняла призові місця на Всеукраїнських змаганнях «Кубок пам’яті Олександра Литвиненка» з веслування на човнах класу «Дракон».

Тріумфальні виступи новачків у цьому виді спорту, стали поштовхом для того, що команда «Фламінго» вирішила спробувати свої сили на професійних змаганнях.

До речі, команда «Фламінго» співпрацювала з міською Федерацією «Драгонбот» у Горішніх Плавнях. Федерація надавала рульового для тренувань, також і сам інвентар, тобто човни. Зазначимо, що усі тренування були оплачені.

Постійними тренуваннями, проявом сили духу та волі, фламінговці робили впевнені кроки в цьому виді спорту, тому їх було запрошено взяти участь у ВІДКРИТОМУ ЧЕМПІОНАТІ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ВЕСЛУВАННЯ НА ЧОВНАХ «ДРАКОН» серед дорослих. Звісно, горішньоплавнівська команда зраділа й вирішила спробувати свої сили. Адже це вже не аматори, а профі!

І ось, звернувшись до головного тренера Ханчевского Сергія Михайловича, команда «Фламінго» попросила виділити рульового для виступу на змаганнях.

Цим рульовим стала – Інна Скляр.

Прийшов день змагань. Наповнені сили, богатирі з Горішніх Плавнів були рішуче налаштовані на перемогу. Але…Витівки, які робила на воді Інна Скляр не підлягали нормальному поясненню. Просто кажучи – вона гальмувала веслом для зупинки човна. Спортсмени не розуміючи дій свого рульового, спочатку були у шоці, трохи згодом, прораховуючи кроки Інни Скляр, фламінговці зрозуміли, що навмисне злиття своєї ж команди було не як інакше командою «зверху».

Привівши команду «Фламінго» з Горішніх Плавнів до поразки своїми діями, постає питання – чи є місце таким «людям» у спорті, як Інна Скляр?

Відомо, що Інна Скляр наразі тренує дітей. Цікаво, яким навичкам та моральним принципам вона зможе навчити підростаюче покоління?

Команда «Фламінго» завжди була і буде за чесний спорт!!! Тому колективним рішенням було вирішено звернутись з офіційним листом та підтверджуючим відеоматеріалом до ФЕДЕРАЦІЇ УКРАЇНИ З ВЕСЛУВАННЯ НА ЧОВНАХ «ДРАКОН».

6 коментарів

 1. Юлия on

  Не знаю команду “Фламинго”, не знаю автора, но знаю Инну Скляр и Ханчевского Сергея Михайловича. Это профессионалы своего дела. Инна Скляр Чемпионка Европы и Чемпионка Мира 2016 года, а так же Чемпионка Мира 2017 года как рулевая в юношеской сборной Украины. Инна подъехала к сильнейшей лодке, села на волну, весло так держала, потому что волна под лодку затягивала. “Фламинго” благодаря Инне Скляр возле лидеров удержались! А такие непрофесиональные отзывы могли оставить только аматоры и любители, которые ничего не смыслят в технике гребли и в физике на воде. “Фламинго” желаю честных побед.

 2. Олександр on

  Стаття про навмисне перешкоджання команді Фламінго з боку рульової човна Скляр І. та нібито це майже заговір проти команди виглядає як найменше спробою помститися. Але справа в тому що пише людина заказну статтю нічого не розуміючи в цьому виді спорту. По-перше це було спортивне шоу, але за діючими правилами. По друге таких випадків дискваліфікацій за переїзд своєї дорожки на дистанції на чемпіонатах світу і Європи дуже багато а головне СТАНЬ І СПРОБУЙ УТРИМАТИ ЧОВЕН ЗАГАЛЬНОЮ ВАГОЮ 2 ТОНИ а потім будем розмовляти за заговір проти команди, це просто якась дурниця.
  А команда дуже перспективна її участь у професійних змаганнях придасть спортивної інтриги. Бажаю вдачі.
  З повагою Мостовенко Олександр.

 3. Олександр on

  А команда фламінго забула як вона стала чемпіоном 24 червня, завдяки у лапках рульовій але іншій, яку взяли до човна команда з житомира фітнес 2000 швсм. Чому тоді все було добре і всі раділи? Як що треба і відео є, звертатись до президента житомирської федерації. Може спочатку розберетеся з тією ситуацією? P.S. Як кажуть земля кругла чи ефект бумерангу “панове”.)))

 4. Если это” прозорий погляд ” то смотрите видео финала на 200 метров чемпионата украины Xpark 24 июня 2017 года , с какого фальстарта уходит команда фламинго , не заметить это судейству было просто не реально……

 5. Николай on

  Добавлю от имени команды Днепра. В интриги Ханчевского и рулевой категорически не верим. Это просто смешно. Просмотрев видео, могу добавить, что в первом заезде только благодаря рулевой Фламинго “подъехала” на волне и была так близко от таких сильных команд как Драгонком и Малая флотилия. Во втором заезде в работе рулевой видны явные ошибки, но должен сказать, что , ну нет на сегодняшний день ни одного рулевого, который бы шел без ошибок. Я в этом году имел возможность изнутри наблюдать работу рулевых в лучших командах страны и, увы, оказалось, что их уровень не совсем соответствует первоначальным представлениям. Подводя итог добавлю, что от поведение команды Фламинго как-то нехорошо попахивает – они попросили, им пошли навстречу и те, кто старались помочь теперь должны отмываться от дерьма. Готовьте своих рулевых. Не можете и не понимаете в этом, не хайте других.

Коментувати