СКАНДАЛЬНИЙ МАТЧ “ІЛЛІЧІВЕЦЬ” – “ГІРНИК-СПОРТ”: ФУТБОЛІСТИ ПРОЙШЛИ ПЕРЕВІРКУ НА ДЕТЕКТОРІ БРЕХНІ

0

За інформацією програми Великий футбол, на даний момент підозрюваних в здачі матчу тільки троє. Це захисник Олександр Гарбар, а також півзахисники Сергій Гаращенков і Максим Марусич. Жоден з них навіть не потрапив в заявку на домашній матч з Миколаєвом.

У минулий четвер Гаращенков і Гарбар проходили тести на поліграфі. Перед тестуванням перший прийняв дозу заспокійливих і намагався обдурити поліграф, відкидаючи всі звинувачення в здачі матчу, але вердикт апарату підтвердив, що футболіст бреше.

Як показав поліграф, Олександр Гарбар приховує імена людей, які пропонували зіграти на контору, і навмисних дій, спрямованих на здачу матчу не робив.

РЕЗУЛЬТАТИ ПОЛІГРАФА :

За словами головного тренера Гірника-Спорт, в день початку внутрішнього розслідування два гравці його команди намагалися замести сліди і погрожували своєму партнеру по команді – Юрій Малею.

«У пів на дванадцяту на базу прийшли Гаращенков і Гарбар і почали погрожувати Малею, що зроблять його винним. Це було в присутності хлопців, які живуть на базі », – заявив Жабченко в інтерв’ю ПроФутболу.

Раніше Жабченко заявляв, що клуб виявив імена чотирьох футболістів, замішаних в договірному матчі.

Наразі президент Гірника-Спорт Ігор Каплун сказав, що прийняв рішення про розпуск всієї команди. Тепер це вже будуть вільні агенти. Планується розірвання контрактів з усіма.

Нагадаємо, на матч 19-го туру Першої ліги “Іллічівець” – “Гірник-Спорт” була поставлена рекордна сума для українського футболу у 2016 році – близько 275 тисяч доларів.

Детальне відео можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Y2_vBJPl2Mg 
Фото http://gornyak-sport.net/

Коментувати