Старт зимової юнацької олімпіади-2020 відзначили у Горішніх Плавнях.

0

10 січня у басейні «Нептун» міста Горішні Плавні відбулися урочистості, присвячені старту ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор в швейцарській Лозанні. Ця церемонія була присвячена Всеукраїнській церемонії «Свято Олімпійського прапора».

Участь у церемонії взяли вихованці відділення плавання ДЮСШ № 1, їхні тренери Ганна Савельєва, Валерій Панєсов та Артем Лашко.

У гості до юних плавців з привітаннями прийшли виконавчий директор відділення НОК України в місті Горішні Плавні Микола Шишліков, директор ДЮСШ № 1 Віктор Чирочка та майстер спорту міжнародного класу з боксу, чемпіон України серед молоді та срібний призер молодіжного чемпіонату Європи Євгеній Павловський.

Право підняти олімпійський прапор було надано Євгенію Павловському. Після чого усі присутні вихованці ДЮСШ № 1 отримали від гостей церемонії олімпійські сувенири.

Зазначимо, що ІІІ зимові Юнацькі Олімпійські ігри в швейцарській Лозанні триватимуть з 9 по 22 січня. На цих змаганнях Україну представлятимуть 39 спортсменів, які змагатимуться у 12 дисциплінах (із 16-х можливих): біатлоні, лижному двоборстві, хокеї 3х3, санному спорті, фігурному катанні, шорт-треці, стрибках на лижах, скелетоні, фристайлі, гірськолижному спорті, лижних гонках та сноубордингу.

Коментувати