Учень з Горішніх Плавнів був серед кращих у спортивному челленджі #SPORTCRAFTGAMESONLINE

0
Взяв участь у спортивному челленджі та отримав медаль! Учень загальноосвітньої школи № 2 м. Горішні Плавні Станіслав Молодцов продемонстрував свої спортивні здібності та був одним із кращих серед шести сотен учасників челленджу #SPORTCRAFTGAMESONLINE.
“Раніше я не хотів займатися ніяким видом спорту, багато часу витрачав на комп’ютерні ігри, але батько настояв, що треба займтаися, щоб потім на шкодувати щодо проведеного часу за комп’ютером. Вирішив піти на змішані єдиноборства у клуб “Святогор” (тренер — Іван Загубинога). Займаюсь тут вже другий рік поспіль”, – зазначив Станіслав.
Джампінг джек, віджимання, підняття пресу — ці вправи входили до програми челленджу #SPORTCRAFTGAMESONLINE. Він проходив за підтримки Міністерства освіти та науки України і закликав дітей та підлітків займатися спортом і зміцнювати імунітет під час пандемії. Про челлендж 14-річний Станіслав Молодцов дізнався від свого вчителя з фізичної культури Євгенія Михасьова, який підтримував свого учня протягом чотирьох тижнів, саме стільки тривав конкурс челленджу.
“Стас – він хлопець спортивний, тому я йому запропонував. Він погодився і виконував ті вправи, які кожного дня робить на своїх тренуваннях. Я показав, що треба робити, йому сподобалось. Ми виконували завдання, знімали їх на відео і відправляли організаторам конкурсу”, – розповів вчитель фізичної культури ЗОШ № 2 Євгеній Михасьов.
На думку Євгенія Михасьова зараз дуже непросто юнаків та дівчат закликати займатися спортом.
“Дуже складно залучати підлітків до спорту. Зараз їм більше довподоби кіберспорт. В звичайному спорті треба бігати, стрибати, працювати фізично. А багатьом молодим людям простіше посидіти на лавочці у дворі і поклацати телефон. Намагаємось щььс цікаве знаходити, щось пропонувати. Спортом можна займатися у своїй кімнаті, але краще виходити на свіже повітря, тоді будеш мати пристойний вигляд”, – впевнений Євгеній Михасьов.
Завдяки постійним заняттям спортом Станіслав Молодцов під час дистанційного челленджу отримав медаль, сертифікати та кілька подарунків. Участь у цьому спортивному заході взяли понад 600 дітей та підлітків зі 120-ти міст України.

Коментувати