ЗИМОВА ВЕЛОГОНКА У ГОРІШНІХ ПЛАВНЯХ

0

25 грудня 2018 року відділення велоспорту ДЮСШ № 1 провело святкові змагання на призи Діда Мороза. Традиція проводити подібні передсвяткові старти були започатковані у ДЮСШ № 1 п`ять років тому, коли заклад очолювала директор Тамара Бородіна. Про це повідомляє фейсбук-спільнота «Горішні Плавні Олімпійські».

За словами тренера відділення велоспорту Сергія Долинського, погода у цей час завжди не балувала спортсменів, але у цьому році сніг та сильний вітер стали додатковими труднощами для дітей. Втім, за словами тренера згідно міжнародних правил проведення змагань з велоспорту, гонку може бути відмінено якщо є сильний туман, ожеледиця, або якщо велогонщики… не приїхали на змагання. Ні один із цих факторів не відбувся на передноворічних стартах у Горішніх Плавнях, тож гонка з велокросу відбулася.

Участь у ній взяли 15 велогонщиків ДЮСШ № 1, які долали дистанцію протягом тридцяти хвилин. Юнаків та дівчат на трасі підтримували їхні батьки, а також відомий наш земляк – велогонщик Роман Луговий – переможець юнацького Європейського Олімпійського фестивалю у місті Бат (Велика Британія, 1995 р.), бронзовий призер чемпіонату Європи (2001 р.), він протягом дванадцяти років брав участь у відомих професійних гонках у складі провідних європейських команд, має в активі 11 перемог на професійних турах в Італії. Зараз Роман Луговий працює тренером команди U.C. Monaco.

На церемонії нагородження, яка відбулася у фізкультурно-оздоровчому комплексі, усіх учасників привітав директор ДЮСШ № 1 Віктор Чирочка, а грамоти, медалі та новорічні подарунки (солодощі) вручав Дід Мороз, роль якого виконував майстер спорту України, дворазовий чемпіон України наш земляк Олег Тіунов, який свого часу працював тренером, а також вдало виступав на змаганнях з шосе та кросу.

У старшій віковій групі переможцями стали Денис Макаренко та Софія Яшник, у молодшій віковій категорії серед юнаків Сергій Череп, який у 2018-му виконав перший спортивний розряд, серед дівчат кращою була Анна Біла.

Після нагородження Роман Луговий подарував усім дітям велосипедні аксесуари, а до старту велогонки наш земляк вручив відділенню велоспорту ДЮСШ № 1 комплекти форми велокоманди U.C.Monaco, які тепер залишаться у вихованців секції та в яких вже цю зимову гонку їхали кращі юні велогонщики ДЮСШ № 1. Тож частинка Монако тепер залишилася і у Горішніх Плавнях.

Як проходила велогонка, ви зможете побачити на цьому тижні на телеканалі ГОК у програмі «Підсумки. День» у четвер, 27 грудня. Початок – о 20:30.

Коментувати