10 найкрутіших концепт-карів цього року

0

Навіть якщо всередині автомобіля немає нічого, окрім дивана й телевізора, або якщо йдеться про електромобіль, який нагадує бетмобіль, концепт-кари нам надають можливість уявити те, яким чином нові технології змінять обличчя автомобіля в майбутньому.

Нижче ви маєте змогу ознайомитися з десятьма найкрутішими концепт-карами, представленими цього року.

1. Volkswagen представив концепт свого електричного мікроавтобуса, в основі якого покладена ідея надати сучасну форму класичному мікроавтобусу Фольксваген.

Прототип було представлено у січні цього року на виставці “Консьюмер Електронікс” [Consumer Electronics]. Мікроавтобус має запас ходу 373 милі (600,29 км) на одній зарядці, – стверджують представники “Фольксваген”.

Всі системи мікроавтобуса надзвичайно тісно взаємопов’язані. Ви можете відчинити дверцята, лише повівши рукою перед ними, а також управляти масивним дисплеєм панелі управління мікроавтобуса за допомогою жестів.

Інтерфейс BUDD-e також дозволяє водіям управляти такими речами, як температура та освітлення всередині салону. Основна мета запровадження BUDD-e – показати, яким чином модульна електрична архітектура MEB від “Фольксваген” може використовуватися в електричних автомобілях компанії у подальшому.

2. Компанія Faraday Future також представила свій електричний концепт-кар FFZERO1 на авто-виставці “Консьюмер Електронікс” у січні цього року. У “Фарадей” заявляють, що їхній концепт-кар може розганятися до швидкості у 60 миль (80,47 км) за годину лише за 3 секунди.

Крім того, за словами представників “Фарадей”, автомобіль може досягати швидкості 200 миль за годину. Цей автомобіль здатен запам’ятовувати вподобання водія та автоматично змінювати внутрішні налаштування відповідно до його звичок.

Компанія “Фарадей” планує представити свій серійний автомобіль на авто-виставці “Консьюмер Електронікс” у 2017 році. Проте, FFZERO1 є лише прототипом. Варто зауважити, що “Фарадей” стикнулася з низкою проблем, наприклад, недотримання термінів будівництва своєї нової фабрики, вартістю в 1 мільярд доларів США.

3. “ЛеЕко” [LeEco], китайська технологічна компанія продемонструвала свій електричний концепт-кар у квітні цього року. Авто під назвою LeSEE досягає максимальної швидкості 130 миль (209,21 км) за годину і може працювати в автономному режимі.

Китайський мільярдер Джіа Юетінг, засновник компанії “ЛеЕко”, також має інвестиції в “Фарадей Ф’юче”. Компанія “ЛеЕко” вважається стратегічним партнером “Фарадей Ф’юче”.

Автомобіль моделі LeSee призначений для використання у складі парку таксі. Таким чином, ви зможете викликати авто за допомогою свого смартфону і воно приїде за вами в автономному режимі. У базовій комплектації автомобіль постачається з низкою інноваційних рішень, таких як повне прибирання керма у панель приладів та інформаційно-розважальні панелі для пасажирів задніх сидінь.

Компанія “ЛеЕко” залучила 1,08 мільярди доларів США на розробку свого автомобілю. Компанія планує побудувати завод з виробництва електричних автомобілів у східній частині Китаю. Кінцева потужність виробництва планується на рівні 400 тисяч автомобілів на рік.

4. Концепт-кар Lincoln Navigator має гігантські двері у формі “крила чайки”. Автомобіль було вперше представлено на Нью-йоркській авто-виставці (New York Auto Show) у березні цього року.

Проте, на жаль, в найближчому майбутньому ми не побачимо двері такого типу у автомобілях моделі Lincoln Navigator.

Лінкольн не надав жодних технічних характеристик автомобіля, але відзначив такі особливості, як наявність шести сидінь з 30 варіантами зміни положень. Крім того, на задньому боці чотирьох сидінь вмонтовані розважальні панелі, які дозволяють пасажирам дивитись телевізор або грати в ігри.

Тут навіть є вбудована система управління гардеробом, розміщена у багажному відсіку. Тож ви можете перетворити своє авто на справжню роздягальню.

5. Vision Next 100 від BMW було представлено на женевській авто-виставці (Geneva Motor Show) у березні цього року. Модель оснащена системою АІ, яка називається Companion. Система здатна запам’ятовувати вподобання водія та відповідним чином прилаштовуватись.

Бокові панелі моделі Next 100 виготовлені з вуглеволокна. Фольксваген не надав жодних технічних характеристик автомобіля.

Під час роботи авто в автономному режимі кермо ховається у панель приладів. Також передбачено верхню панель управління, яка зображує інформацію про ваш маршрут руху безпосередньо на вітровому склі.

6. BMW додала нову модель до своєї серії Vision 100 у червні цього року. Тут ми можемо побачити модель Mini Vision Next 100, яка була побудована спеціально з урахуванням концепції спільного використання автомобіля.

Автомобіль може впізнавати вас в момент посадки в салон і вітатиме вас персоніфікованим підсвічуванням.

Кермо пересувається у центр панелі управління в той час, коли автомобіль працює у автономному режимі.

Також передбачено верхню панель управління, яка зображує інформацію про ваш маршрут руху безпосередньо на вітровому склі.

7. BMW також додав футуристичний Роллс-ройс до своєї серії Vision 100 цього літа. Авто повністю автономне.

Весь інтер’єр складається з шовкового дивану на дві особи та гігантського телевізора OLED.

У Роллс-ройсі також є таємне відділення для перевезення вашого багажу. Однак, BMW не надала докладних даних про цю модель.

8. McLaren представила вражаючий концепт-кар під назвою 675LT JVCKENWOOD на авто-виставці “Консьюмер Електронікс”.

Модель 675LT оснащена безпровідною системою взаємозв’язку, і таким чином може обмінюватися інформацією з іншими авто на дорозі стосовно можливих заторів та аварій.

На авто встановлене кермо, яке більше схоже на джойстик для відеоігор. Колесо може використовуватися для управління верхньою панеллю управління під час руху. Технічні характеристики концепт-кара не були надані.

9. На Женевській авто-виставці (Geneva Motor Show) італійський автовиробник Pininfarina презентував елегантний концепт-кар, що працює на водні. Максимальна швидкість автомобіля – 186 миль (299,34 км) на годину. Модель може розганятися до 62 миль (99,78 км) за годину всього за 3,4 секунди.

Авто під назвою H2 Speed заправляється усього за 3 хвилини.

Pininfarina наразі виготовляє лімітовану серію у 10 автомобілів, завершення роботи над якою заплановано на кінець 2017 року.

10. Audi представила свій концепт-кар з широкими можливостями до підключення мобільних пристроїв у квітні цього року. У корпусі бампера міститься скейт, на той випадок, якщо ви забажаєте проїхати від парковки до роботи.

Інформаційно-розважальна система автомобіля може розрахувати найшвидший маршрут на основі даних реального часу, та запропонує вам використати скейт, якщо вважатиме, що так буде швидше.

 

За матеріалами Finance.UA

Коментувати