Повний локдаун – це найефективніший спосіб уповільнити розповсюдження хвороби. Стали відомі дати

0

Повний локдаун – це найефективніший спосіб уповільнити розповсюдження хвороби. Кабінет Міністрів має намір запровадити в Україні повний локдаун з 24 грудня по 15 січня.

Про це повідомив Міністр охорони здоров’я під час брифінгу.

“Повний локдаун – це найефективніший спосіб уповільнити розповсюдження хвороби. Однак, основними передумовами для його запровадження в Україні будуть: епідемічна ситуація і навантаження на медичну систему. Наразі МОЗ розглядає різні варіанти розвитку подій, однак розраховує на те, що запроваджені карантинні обмеження дадуть свої результати”, – повідомив Максим Степанов.

МОЗ очікує, що наступного тижня можна буде оцінити ефект від дії карантину “вихідного дня”. За попередніми розрахунками міністерства, він повинен призупинити стрімке зростання захворюваності на COVID-19 за умови дотримання обмежень.

Степанов занепокоєний можливим збільшенням кількості контактів між людьми у новорічні свята. Як правило, це призводить до суттєвого зростання захворюваності.

Міністр охорони здоров’я  додав, що в разі введення в Україні повного локдауну громадськість буде поінформована про нього заздалегідь – за 7-10 днів.

Кабінет Міністрів має намір запровадити в Україні повний локдаун з 24 грудня по 15 січня.

Про це повідомив нардеп Слуги Народу Олександр Дубінський 

Також у Офісі Президента ведуться переговори з цього приводу.

 

Коментувати