21 січня – Всесвітній день обіймів

0

Це одне з найцікавіших свят, існуючих у світі. У цей день можна обіймати кого завгодно, навіть абсолютно незнайомих людей.

 

Хто придумав це свято, достеменно невідомо. Імовірно воно зародився в 70-ті роки минулого століття в середовищі студентів одній із західних країн Європи, багатьом припало до смаку і швидко поширилося по світу.

 

Свято тішить тим, що обнімати один одного можна без всяких інтимних думок. Хоча спочатку, коли юнаки і дівчата почали обнімати перехожих, деякі шарахалися в сторону, але після роз’яснень, більшість обіймалася з задоволенням. Адже, згідно старовинним повір’ям, обіймаючи один одного, люди обмінюються душевним теплом.

 

Досить швидко свято було оголошено всесвітнім і деякі вже почали ставити рекорди. Найтривалішими визнані обійми у Великобританії, коли чотири пари простояли, обіймаючись, 24 години 44 хвилини. Попередній рекорд був на 11 хвилин коротше.

 

Саме обійми батьків закладають в людині почуття безпеки, комфорту і прихильності.

 

За спогадами сучасників, Альберт Ейнштейн, стикаючись з труднощами у вирішенні тієї чи іншої поставленої задачі, поспішав в обійми своєї дружини.

 

Кажуть, що не менше цінував дотик і художник Пікассо, який, якщо обніматися було ні з ким, відправлявся … на масаж спини. Подейкують, що ці сеанси дуже допомагали йому у творчості.

 

А Жорж Сіменон, коли робота не йшла, відправлявся за натхненням в манікюрний салон, де ласкаві дотики манікюрниць повертали йому здатність творити.

 

Вчені після ряду досліджень дійшли висновку, що тактильний контакт значно активізує роботу мозку. Деякі з них кажуть, що для плідної роботи досить п’яти дружелюбних дотиків в день.

 

 

Дотики допомагають не допустити негативного впливу стресів на наше здоров’я.

 

У будь-якому випадку, давайте частіше обіймати своїх коханих, дітей, батьків, рідних і знайомих, колег, а також своїх чотириногих улюбленців.

 

Може бути, обійми зроблять нас добрішими, благороднішими, і ми знайдемо мир і злагоду у власних душах, родинах і у всій країні.

 

Коментувати