24 липня в світі з`явилась розчинна кава

0

У 1938 з’явилася перша дійсно широко поширена марка розчинної кави – «Nescafe», як результат спільних зусиль фірми «Nestle» і бразильського уряду, які вирішували проблему надлишків кави. Продукт швидко набрав популярність в США після другої світової війни і потім поширився по всьому світу.

Домогтися високої якості непросто. Технології постійно удосконалюються. Щоб зберегти і передати все багатство смаку і аромату кавових зерен, відбирають і обсмажують найкращі сорти арабіки, робусти або їх комбінації. Далі мелену каву варять, витягуючи з рідини кавовий концентрат – розчинний порошок без цукру і хімічних добавок. В результаті отримують стовідсотковий екстракт кавових зерен. Незаперечна гідність такої кави – відсутність осаду. Та й готувати його набагато простіше і швидше.

Цікавий факт: по-арабськи розчинна кава називається «Нескафе». Значить, назва «Neskafe» стало прозивним, а разом з ним – ім’я світового лідера з виробництва кави – компанії «Nestle». М’який смак цього напою – візитна картка компанії, яка продовжує пошуки для задоволення смаків все більш вимогливих любителів кави.

Коментувати