3 березня вкладникам банку “Фінанси та кредит” розпочнуть виплати

0

Відсьогодні, 3 березня 2016 р. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) розпочне виплати коштів вкладникам Публічного акціонерного товариства «Банк «Фінанси та кредит» (далі – АТ «Банк «Фінанси та кредит»).

З 3 березня до 13 квітня 2016 р. включно вкладники АТ «Банк «Фінанси та кредит», у паспорті яких зареєстровано місце проживання ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ, для отримання коштів можуть звертатись до АТ «ОЩАДБАНК».

Банк, що здійснює виплату коштів, визначається залежно від місця реєстрації проживання за паспортом, вказаному вкладниками під час укладання договору банківського вкладу/рахунку з АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ».

Відшкодування вкладникам АТ «Банк «Фінанси та кредит», які з будь-яких причин не звернуться до банку-агенту Фонду в період з 3 березня до 13 квітня 2016 р., здійснюватимуться за результатами розгляду їх індивідуальних письмових звернень на адресу Фонду до дня внесення запису про ліквідацію банку як юридичної особи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Звертаємо увагу, що вкладникам – нерезидентам для отримання коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення ПАТ «АЛЬФА-БАНК».

Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутись до установ банків-агентів та пред’явити паспорт і документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до Фонду копії: паспорту та документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

Виплати відшкодувань вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.
Довідкова інформація за телефонами:
«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800 30-40-10, 0 800-308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні);
АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»: 38 (044) 495-29-00;
АТ «ОЩАДБАНК»: 0 800-210-800 (безкоштовно по Україні з усіх телефонів), 38 (044) 363-01-33.

За матеріалами офіційного сайту

Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

Коментувати