Стартувала інформаційна кампанія «Пристібайся – не жахайся» від нац.поліції – ВІДЕО

0
#Нацполіція разом із #КМЄС запустила інформаційно-роз’яснювальну кампанію «Пристібайся – не жахайся»
Її метою є заохочення українців пристібатися пасками безпеки в автомобілях. Презентація проєкту відбулася 17 березня, за участі заступника Голови Національної поліції України Олександра Фацевича, першого заступника начальника Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького та заступника голови Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Фредріка Весслау.
Інформаційна кампанія «Пристібайся – не жахайся» є спільною ініціативою Національної поліції України і Консультативної місії ЄС в Україні і триватиме протягом березня-травня у великих містах: Києві, Одесі, Маріуполі, Львові та Харкові. Цільовою аудиторією кампанії є дорослі віком від 18-ти до 50-ти років, а також школярі. Основне завдання, яке ставлять перед собою ініціатори, – це вироблення в українців звички використовувати паски безпеки.
І з водіями, і пасажирами будуть проводитися інформаційно-роз’яснювальні бесіди на дорогах міст і паркінгах великих торгово-розважальних центрів. Також на вихідні в різних містах України будуть облаштовуватися спеціальні інформаційно-демонстраційні зони із симулятором зіткнення: так поліція навчатиме школярів, як убезпечити себе під час поїздки на задньому сидінні авто.

Коментувати