На вулицях міста Горішні Плавні працюють додаткові поліцейські патрулі

0

Мобільні групи провели профілактичну та роз’яснювальну роботу серед населення, а також зафіксували ряд адміністративних правопорушень.

На вулицях Горішніх Плавнів патрулювали додаткові піші патрулі у складі поліцейських відділу поліції №2 Кременчуцького райуправління, групи реагування патрульних поліцейських Кременчука, спецпризначенці поліції Полтавщини та військовослужбовці Національної гвардії України.

Іван Жук, начальник Кременчуцького райуправління поліції, повідомив: «Під час відпрацювання міста поліцейські зареєстрували близько десяти фактів порушення правил дорожнього руху, склали 8 адміністративних протоколів за розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях та за появу у громадських місцях у п’яному вигляді (ст. 178 КУпАП). Також провели превентивну роботу серед молоді, поблизу розважальних закладів, та нагадали представникам адміністрацій й продавцям закладів торгівлі про недопущення продажу алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім».

Нагадаємо, профілактичні заходи із забезпечення публічного порядку та безпеки громадян, а також протидії вуличній злочинності, стартували 4-го серпня на території Полтавського та Кременчуцького району.

 

 

Коментувати