А ТИ ПЕРЕВІРИВ СВІЙ “SAMSUNG”?

0

Компанія “Samsung Electronics Україна” запустила сайт, на якому власники зможуть перевірити інформацію про неофіційно імпортовані телевізори.

На сайті www.samsung.com/ua_ru/official_tv містяться докладні інструкції для перевірки відповідності придбаного товару українському законодавству. Ресурс уже запущений і повноцінно працює. Для цього введіть повний код моделі, який є на заводській етикетці. Маркування пристрою повинно бути українською мовою і зі знаком відповідності Технічним регламентам, що нагадує трилисник. В кінці коду моделі повинні бути літери “UA”, а рік виробництва — зі зворотного боку пристрою. Якщо цих показників немає, значить у вас неофіційно імпортований телевізор.

Важливо також знати, що завдяки представленому “Samsung Electronics Україна” сайту можна одержати винагороду за інформацію про неофіційно імпортовані телевізори. Для цього потрібно знати, чи був такий пристрій вироблений 2016 року.

Якщо так, заповніть спецформу на www.samsung.com/ua_ru/official_tv. Але не забувайте перед початком прочитати юридичну інформацію. Подана заявка буде оброблятися протягом 48 годин у найближчі робочі дні. Якщо факт правильності серійного номера підтвердиться, ваш мобільний рахунок поповнять на 100 грн.

Винагороду також обіцяють у разі, якщо вам вдалося знайти в магазинах неофіційно імпортовані телевізори. Умови дійсні на території України з 25 жовтня до 31 грудня 2016 року. Деталі та додаткова інформація доступні на сайті www.samsung.com/ua_ru/official_tv.

Варто зазначити, що офіційно імпортовані телевізори Samsung Smart TV забезпечують своїм власникам безкоштовне гарантійне обслуговування в авторизованих сервісних центрах. Покупці Samsung Smart TV можуть скористатися можливістю активувати багатофункціональну платформу Smart Hub – інтерфейс доступу до Smart TV. Водночас, у неофіційно імпортованих телевізорів активація Smart Hub відключена. У додатку в Smart TV є великий вибір локалізованих додатків із великим вибором акційного контенту від партнерів офіційного представника.

Коментувати