Австралійські листоноші вибачилися за листівку, яка запізнилась на 50 років

0

Пошта Австралії принесла свої вибачення після того, як листівка, відправлена з острова Таїті, була доставлена в місто Аделаїда із запізненням на 50 років, пише The Independent.

Листівку з видом Папеете, столиці Французької Полінезії, хтось на ім’я Кріс відправив в 1966 році «Роберту Джорджіо, есквайру». Відправник писав: «Відпочиваю щосили. Погода дуже волога. Я постараюся черкнути тобі з Англії». Після того, як втративши послання, випадково виявили в поштовому офісі, листівку відправили Тіму Даффі, який тепер проживає в колишньому будинку пана Джорджіо.

За словами представників Пошти Австралії, цілком ймовірно листівка загубилася за кордоном. «Цілком очевидно, що щось пішло не так 50 років тому після того, як листівку відправили з Французької Полінезії, і ми приносимо вибачення за незручності», – заявила прес-секретар поштового відомства.

Про листівку, що загубилась, написали багато австралійських газет, завдяки чому вдалося відшукати її відправника – ним виявився професор правознавства Кріс Рейнольдс, який з дитинства дружив з Робертом Джорджіо, теж юристом. Адресат і відправник не бачилися вже більше 30 років і новина про листівку викликала хвилю спогадів.

«Я подумав: « Господи, це ж мій почерк », – розповів Рейнолдс журналістам. – Зізнаюся, я не пам’ятаю, як писав це, але в той час ми були на Таїті … Мені було 15 років, і ми з моїми батьками, братом і сестрою прямували на 12 місяців в Англію».

За словами Рейнолдса, випадок став приємним нагадуванням про те, що колись йому «справді було 15 років».

Коментувати