Чи потрібні відеокамери в дитячих садах і школах?

0

Облік і контроль завжди були свого роду стимулом для добросовісної роботи співробітників, особливо в дитячих установах.

 

Бувають ситуації, коли батьки приходять з претензіями: нашу дитину побили, несправедливо покарали і так далі. І ось якщо є відеозапис, то все швидко стає на свої місця,відразу стає зрозуміло, що було, а чого не було.

 

Так що, по-моєму, нічого страшного в установці камер немає, хоч деякі і вважають це утиском чиїхось прав. Інша справа, що задоволення це дороге і нам сьогодні просто не по кишені.

 

ТЕТЯНА:

 

Наша ментальність така, що доводиться діяти за принципом “довіряй, але перевіряй”. Так що відеокамери – це чудово.

 

Я як учитель, наприклад, ніколи не боялася, що хтось побачить, як я проводжу урок, і буде тільки добре, якщо кожен батько отримає можливість постежити за тим, як працюють педагоги.

 

Крім того, можна контролювати і поведінку дітей, а це дуже важливо. Адже при такій великій кількості учнів, як, наприклад, у нас, важко щохвилини простежити за кожною дитиною, а це іноді буває дуже навіть треба. Але,на жаль, нам до такої розкоші, як відео спостереження, ще дуже далеко.

 

ЛЮДМИЛА ОСИПЕНКО, ПЕНСІОНЕРКА :

 

Я як бабуся трьох онуків за те, щоб камери були. Принаймні, в дитячому саду. Хотілося б бачити, як вихователі поводяться з нашими дітьми, залишившись з ними наодинці, тому що особисто мої дитячі спогади просадок – це кошмар.

 

Вихователька і орала на нас, і била, а потім, коли за нами приходили батьки, мило їм посміхалася: яка у вас чудова дитина, така слухняна! Це було багато років тому, коли ні про які камери і мову не було.

 

Так що, самі розумієте. Але одного відео спостереження мало – треба ще, щоб у кожного батька завжди був доступ до цих записів. Ось тоді нам дійсно буде спокійно

 

Коментувати