Чи потрібно міняти документи про власність в зв’язку з перейменуванням?

0

Чи потрібно міняти документи про власність на нерухомість та інше майно в зв’язку з перейменуванням? Не потрібно спеціально змінювати правовстановлюючі документи на майно.

Законодавство України не передбачає кінцевих термінів зміни документів в цьому випадку.
Зміна назви вулиці не є зміною місця проживання. Тому всі необхідні зміни в документи можуть бути внесені тоді, коли це буде зручно їх власнику. Наприклад, коли людина бажає змінити місце проживання – переїхати на іншу вулицю або в інший населений пункт.
Документи на право власності на квартири, будинки, земельні ділянки, будь-яке інше майно, в яких вказані старі назви, залишаються дійсними.
Зміни в них треба буде вносити, тільки якщо власник захоче зробити нотаріальні дії з нерухомим майном – продати, подарувати або передати в спадщину свою квартиру, будинок або інше майно. В такому випадку в документах, які будуть оформлятися на нового власника, вже буде вказана нова назва.
Також не потрібно спеціально змінювати документи на автомобілі та номерні знаки. Перейменування вулиці не є зміною фактичного проживання, а тому і не є підставою для обов’язкової перереєстрації транспортного засобу та внесення змін у техпаспорт автомобіля. Його власник зможе зробити це, коли буде продавати або дарувати авто. На вартості процедури перереєстрації це не позначиться, ніяких додаткових платежів не передбачено.

Коментувати