Чоловікам, які не платять аліменти, заборонять виїжджати за кордон

0

Безвідповідальні українські чоловіки, які відмовляються платити аліменти, будуть позбавлені можливості виїзду за кордон.

Про це сказав на прес-конференції міністр юстиції України Павло Петренко за підсумками робочого візиту до Чернівців, передає Урядовий кур’єр.

Ми будемо робити й інформаційну кампанію, озвучувати прізвища тих осіб, щоб жінки знали таких «героїв» поіменно. Тим більше, що реєстр боржників, який запустило Міністерство юстиції, дає таку можливість, інформація в цій частині може бути відкритою. І, звичайно, не платиш аліменти – не маєш безвіз, не платиш аліменти – не зможеш їздити на автомобілі. Ми будемо приймати системні рішення, в тому числі, про заборону виїзду за кордон, – підкреслив міністр.

За словами міністра юстиції, нині в Україні понад два мільйони виконавчих проваджень щодо несплати аліментів. Більше 500 тисяч дітей не отримують аліменти більше, ніж півроку.

Як відомо, на розгляді в українських судах перебувають 7 мільйонів справ, пов’язаних з виплатою аліментів на дитину. Щоб спростити процедуру їх присудження в інтересах дитини, було прийнято відповідні зміни до законодавства. Якщо Президент їх підпише, аліменти суд призначатиме менше, ніж за дві доби.

Коментувати