ФОПам пояснили причини відмов у 8 тисяч допомоги

0

Керівник проекту “Дія” Мстислав Банік розповів, що існує перелік умов, необхідних для того, щоб наймані працівники і ФОПи мали право на отримання 8000 гривень одноразової матеріальної допомоги через локдаун у січні.

Для того, щоб ФОПи отримали право на отримання 8000 гривень одноразової матеріальної допомоги через жорсткий карантин у січні, слід виконати низку умов. Про це розповів керівник проекту “Дія” Мстислав Банік у відео, оприлюдненому на YouTube-каналі проєкту.

За його словами, ФОПи нерідко скаржаться на відмови. Але є перелік умов, які необхідні для того, щоб мати право на отримання послуг. До цих умов належать — відповідність основного КВЕДу, а не просто перелік, також дохід не має перевищувати 30 тисяч гривень. Для найманих працівників та ФОПів обов’язковою умовою є сплачений ЄСВ.

“Якщо ви звільнились, якщо ваш КВЕД на 31-е жовтня інший, а не основний — вам буде відмовлено у отриманні допомоги. Варіанти бувають різні. Якщо ж раптом ви на 200% впевнені, що ви повністю відповідаєте всім умовам, які є для того, щоб податись на отримання допомоги, напишіть у службу підтримки застосунку або на порталі, і наші менеджери візьмуть у вас дані і додатково віддадуть на перевірку до Пенсійного фонду України”, — розповів керівник проєкту “Дія”.

 

Коментувати