Якою буде зима 2020 року в Україні

0

До найказковішої пори роки року залишилося трохи більше місяця. Коли очікувати на перший сніг у 2019 році та якою буде зима 2020 в Україні, дізнавайся нижче. Хоча на календарі ще жовтень, у душі так хочеться поліпити сніжки й покататися на санчатах. Новорічний дух уже в повітрі, чи не так?

Коли випаде перший сніг в Україні 2019?

За словами народного синоптика Леоніда Горбаня, на перший сніг можна очікувати вже в середині листопада – 12-17 листопада. Однак опади швидко розтануть. Справжня зима завітає в середині грудня: погода встановиться 15-17 грудня.

Якою буде зима 2020 року в Україні?

За прогнозами, зима 2019-2020 в Україні буде примхливою. На думку британської метеорологічної служби, спочатку, у грудні, в Україні буде відносно тепло. Переважно йтимуть дощі, часом із мокрим снігом (на заході очікуються снігопади). Проте картинка поміняється з січня.

Синоптики заявляють, що зима в 2020 році буде найхолоднішою за останні 30 років. Вони називають цей циклон “Монстром зі сходу”, який накриє всю Європу. За попередніми даними, східну частину може атакувати морозне повітря з Сибіру. Тому вже в січні очікуються люті морози і сильні снігопади.

Однак американські синоптики дають протилежний прогноз. Вони стверджують, зима 2020 в Україні буде короткою та досить теплою.

Як там насправді буде, час покаже. Та наша порада: для гарного настрою про всяк випадок варто запастися кількома кілограмами мандаринок і кількома пляшками вина для ароматного глінтвейну!

Коментувати