“КНИГАРНІ НА КОЛЕСАХ” ПРИЇЗДИТИМУТЬ ДО УКРАЇНСЬКИХ МІСТЕЧОК І СІЛ

0

Мережа книгарень «Моя книжкова полиця» анонсувала всеукраїнський проєкт «Моя книжкова полиця. Книгарня на колесах», що покликаний зробити доступною дитячу українську книгу в містах, селищах і селах, де бракує книгарень. 

Для цього компанія розпочала купувати авто та збирати заявки від читачів, що хотіли б бачити книгарню на колесах у своєму місті / селищі / селі. За задумом організаторів, одна автівка буде прикріплена до однієї або ж кількох областей та курсуватиме в радіусі 50 км від обласного центру. Спершу в охоплення потраплять райцентри, куди книгарня приїжджатиме в «базарні» дні. Наступним етапом стане приїзд у села, а також подієва частина проєкту — читанки та зустрічі з авторами.

Також організатори обіцяють продумати окрему цінову політику та асортимент для жителів областей.

«Щодня наша мобільна книгарня, обиратиме новий населений пункт. Ми плануємо маршрути з урахуванням запитів читачів та потреб регіонів. Там, де менше української мови — має бути більше української книги. Щоразу ми пропонуватимемо оновлений асортимент від більш як 150 чудових українських видавництв.», — зазначається на сайті МКП.

Запросити книгарню у своє місто чи село можна через окрему форму.Перша книгарня на колесах курсуватиме по Київській області. Старт проєкту запланований на початок вересня.

Коментувати