Настоятель Києво-Печерської Лаври прокляв Жеваго за крадіжку 2,5 млн доларів віруючих

0

Костянтин Жеваго вляпався в скандал, який після знищення його ділової репутації може вбити ще й духовну. Про це пише відомий блогер і журналіст Олександр Дубінський.

За наявною інформацією Олександра Дубінського, Костянтин Валентинович заради покупки вертольота в іншого олігарха Сергія Тарути вирішив кинути на «бабки» головну святиню Московського Патріархату в Україні Києво-Печерську Лавру і її настоятеля Павла Лебедя, у якого сам же і був парафіянин.

Кинув Жеваго, фактично, своїх духовних братів і сестер, які несли до церкви пожертви – і яких назбиралося майже 2,5 мільйона доларів.

Скільки грошей в Лаврі насправді мало хто знає, та й не годиться – Божа таємниця. Саме тому Лаврські фінансові скандали завжди залишаються за білим кам’яним парканом і рідко виходять за його межі.

Але завдяки інсайдерської інформації Олександра, один скандал таки вийде за кордон домівки.

Виявляється, пожертвувань в Лаврі настільки багато, що владика Павло Лебідь дозволяє собі розміщувати парафіяльні мільйони на депозитних рахунках банків. І в якийсь момент герой нашої публікації Костянтин Валентинович Жеваго зміг переконати настоятеля, що банк «Фінанси та Кредит» – ідеальне місце для зберігання грошей Лаври.

Але вийшло так, що парафіяни Лаври просто проспонсорували Жеваго покупку вертольота.

Виходячи з наявних цифр, на депозитних рахунках Жевагівського банку «Фінанси і Кредит» (до моменту його банкрутства) Києво-Печерська Лавра розмістила понад 2 000 000 доларів США.

Крім цього, до дня введення тимчасової адміністрації в цьому банку на поточних рахунках Лаври було:

– 2 727 627,61 грн.

– 17 882,74 долара США

– 8 097,18 Євро.

Як розповідали Олександру очевидці, коду Павло дізнався про банкрутство банку він був спокійний. Хоча йому відразу повідомили що його рахунки в банку порожні, він був упевнений, що при будь-яких розкладах з банком, Жеваго особисто їх поверне церкви і не посміє їх привласнити.

Але час минав, а Жеваго нічого і не збирався повертати, і тоді Отець Павло зрозумів, «король окатишів» нічого і не думає віддавати. І запросив його на обід, під час якого попередив – або гроші повернуться в Лавру, або Жеваго буде непереливки.

Серед VIP-парафіян Лаври всі знають важке слово настоятеля, який може так проклясти, що людина вмирає. Тому ніхто ніколи і не смів його так «динамити», а всі намагалися з ним жити в дружбі.

Але, що стосується Жеваго, – в ньому жадібність перемагає здоровий глузд, адже вертоліт виявився гарним та дуже дорогим. І тому гроші Лаврі він так і не повернув.

І ось час, відведений Павлом на «вирішення питання» – вже минув…

Коментувати