Невикористані субсидії не пропадуть

0

Уряд інформує, що невикористані субсидії будуть зараховуватися постачальником послуги в рахунок оплати за послуги наступних розрахункових періодів.

Невикористані субсидії повинні зараховуватися постачальником послуги в рахунок плати за послуги наступних розрахункових періодів.

“Сума субсидії, наданої на оплату комунальних послуг розмірі соціальних нормативів, і яка не використана в минулому місяці сім’єю завдяки економії енергоресурсів (електроенергії, газу або води), має зараховуватися в рахунок плати за послуги наступних розрахункових періодів”, — йдеться в повідомленні Урядового порталу.

Наприклад, якщо в січні обов’язковий платіж становить 1000 гривень по соціальній нормі в 400 кубометрів газу, а фактично використано лише 100 кубометрів, то залишок у 300 кубометрів можна використовувати в більш холодні місяці.

Також зазначається, що сума зекономленої субсидії не впливає на розрахунок розміру обов’язкової плати за комунальні послуги. Він визначається виходячи виходячи із сукупного доходу сім’ї і інформації про тарифи від постачальників послуг і не змінюється протягом періоду отримання субсидії.

“У разі порушення цих правил, українці можуть звертатися зі скаргами до керівників органів влади на місцях та органів місцевого самоврядування”, — уточнили в уряді.

Коментувати