Ніяких штрафів: українські водії знайшли лазівку в законі

0

Юристи розповіли, як українці можуть уникнути штрафу від поліцейського

 Так, за словами експертів, штраф, який був винесений поліцейськими без присутності адвоката, є незаконним. Однак, ця лазівка працює тільки в тому випадку, якщо ймовірний порушник попросив відкласти розгляд справи для одержання юридичної допомоги адвоката або аналогічного фахівця.

Якщо водій не вважає себе винним у правопорушенні, він може звернутися до інспектора з клопотанням надати можливість скористатися послугою адвоката і відкласти для цього розгляд питання про накладення штрафу. Правоохоронець за законом зобов’язаний надати підозрюваному можливість скористатися послугою юридичного захисника.

Варто відзначити, що навіть, якщо водій за відведений час не зміг знайти адвоката, у нього вийде розписати ґрунтовні заперечення з приводу обвинувачення чи знайти свідків, щоб ті допомогли встановити потрібні для справи факти.

А ось якщо представник поліції відмовляється надати підозрюваному можливість скористатися часом на отримання юридичної допомоги, то штраф в такому випадку можна скасувати.

Коментувати