Нова послуга “Укрпошта Документи”. В чому переваги.

0

Державна «Укрпошта» запускає новий продукт — «Укрпошта Документи».

Як повідомляє пресслужба компанії, послуга буде корисна для підприємців, МСБФОПів, нотаріусів, державних, юридичних компаній, комунальних підприємств та всіх, хто має необхідність обмінюватися паперовими оригіналами документів.

Відправлення «Укрпошта Документи» — це внутрішнє реєстроване відправлення з вкладенням документів на паперовому носії, що доставляється до 2 робочих днів у межах обласного центру, області та між обласними центрами.

На відправлення діятиме єдиний тариф без поділу на діапазони по вазі та на географічні зони: відправити документи загальною вагою до 1 кг можна буде за 35 гривень в межах України.

Також за додаткову плату можна замовити зворотну доставку та адресну доставку документів.

«Близько 53% відправлень Укрпошти складає кореспонденція. Йдеться, в основному, про різні документи, які відправляють юридичні особи своїм партнерам і контрагентам. Раніше для таких потреб використовувалися рекомендовані відправлення, ціна на які залежала від ваги і ще ряду факторів. Ми ж прагнемо спрощувати для наших клієнтів всі процеси, тому зробили нову універсальну послугу „Укрпошта Документи“ з єдиним тарифом і зручним для клієнтів способом оформлення. В послугу вже закладено sms-інформування про доставку відправлення і є низка додаткових послуг, таких як зберігання відправлення, зворотна доставка. А для тих відправлень, які оформлені через особистий кабінет або прикладний програмний інтерфейс АТ „Укрпошта“ (АPI) надається знижка у розмірі 5%», — прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Переваги «Укрпошта Документи»:

  • єдиний тариф за 1 кг без поділу на діапазони по вазі та на географічні зони;
  • вартість пакування включена в тариф;
  • відсутність контроля зважування (тільки, якщо є сумнів щодо перевищення максимальної ваги відправлення — 1 кг);
  • комісія за оголошену цінність (фіксована оголошена цінність 500 грн) включена до тарифу;
  • адресна доставка по всій території України;
  • оформлення опису вкладення в АРІ.

 

Коментувати