ОЛЬГА ФРЕЙМУТ ВЛАШТУВАЛА ПЕРЕПОЛОХ НА ЦЕНТРАЛЬНОМУ РИНКУ ПОЛТАВИ

1

Відома українська телеведуча Ольга Фреймут, які всі знають за телепроектами «Ревізор» і «Інспектор Фреймут», приїхала з перевіркою до Полтави.

Як розповідають очевидці в соціальних мережах, місцем для інспекції Ольга Фреймут і її команда обрали Центральний ринок Полтави. Побачивши відому телеведучу, багато хто з торговців на ринку згорнули торгівлю і закрили «точки». В поле зору «Нового інспектора» потрапив і продуктовий супермаркет «Еко-маркет», що знаходиться на вулиці Шевченка.

Нагадаємо, в серпні 2016 року відбулася презентація нового проекту “Новий інспектор Фреймут. Міста” виробництва “1 + 1 Продакшн”, який вже цієї осені зможуть побачити віддані шанувальники каналу.

У проекті телеведуча Ольга Фреймут інспектує цілі міста. Вона перевірить безпеку, якість освіти, медицини, закладів харчування та не залишить поза увагою життя місцевої еліти.

Цікаво те, що у порівнянні з останнім сезоном «Інспектора Фреймут» кількість учасників команди збільшилася втричі. Крім того, до проекту залучено понад 40 «таємних агентів». Для того, аби зануритися у повсякденне життя міста, вони влаштовуються на роботу в різні заклади та навіть організовують фейкові громадські організації.

Зустрітися з журналісткою в рамках проекту «Новий Інспектор Фреймут. Міста» полтавці та всі охочі зможуть у суботу першого жовтня о 15 годині на Театральній площі. Команда експертів розкаже, який бал отримала освіта, медицина, поліція, заклади харчування і чиновники Полтави.

1 коментар

  1. Лис Микита on

    Нехай перевірить другу лікарню – ендокринологічне та терапевтичне відділення.

Коментувати