Що потрібно знати водіям цієї осені

0

Традиційно осінь асоціюється у нас із кінцем відпустки, початком бізнес-сезону і навчального року. Автомобілістам доводиться частіше використовувати автомобіль для робочих поїздок. Тим часом умови експлуатації змінюються – частіше йде дощ, з’являється туман, опадає листя. Як наслідок зростає аварійність.

– Уникайте їзди по мокрому листю. Опале мокре листя робить дорогу слизькою і надзвичайно небезпечною. Будьте особливо обережні на таких дорогах, а краще уникайте їх взагалі.

– Несправний акумулятор – одна з головних причин поломок автомобіля, особливо під час похолодань.

– Не до кінця справний акумулятор восени, взимку, швидше за все, зламається остаточно. Тим більше якщо він служить вже понад п’ять років, його потрібно неодмінно перевірити, і при необхідності замінити на новий. Так ви зможете уникнути непередбачених і ще більш дорогих поломок в майбутньому.

– Години денного світла. З приходом осені день стає коротшим, і темніти починає раніше, тому водіння в темний час доби стає практично неминучим. Погіршена видимість на дорозі може створити незнайомі умови водіння, навіть на знайомій дорозі.

– Не забудьте про мороз. Через низькі нічні температури може замерзнути лобове скло вашого авто, але також це стосується і доріг. Завжди очищайте лобове скло перед виїздом, і будьте обережні на дорогах. Швидкість треба зробити меншою, ніж зазвичай, бо через першіх заморозки вона може бути слизькою. Особливо обережно потрібно їхати по затемнених ділянках, в таких місцях часто утворюється ожеледь.

– Туман. Туман холодним осіннім ранком може значно погіршити вам видимість і сприйняття відстані. Головна помилка, яку роблять водії в таку погоду, це використання дальнього світла, замість того що б погасити фари. Дуже добре, якщо у вас є протитуманні фари.

Коментувати