Сьогодні абітурієнти дізнаються, хто вступив на бюджет

0

1 серпня до 18:00 українські виші повинні опублікувати рекомендовані списки зарахованих на бюджет абітурієнтів. Про це йдеться у відповідному листі від Міністерства освіти і науки України.

Вищим навчальним закладам надається час до 13.00 год. для завершення робіт з перевірки правильності нарахування сільського коефіцієнту та внесення цих та інших необхідних уточнень до ЄДЕБО. Доступ до бази буде закритий о 13.00 год. 1 серпня 2017 року.

“Просимо керівництво приймальних комісій забезпечити виконання необхідних дій по завершенню уточнення вхідних даних. Після 16.00 год. 1 серпня 2017 року необхідна кількість працівників приймальних комісій повинна бути готова до отримання списків рекомендованих до зарахування та МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ їх друку. Звертаємо увагу, що цей процес не є одночасним для всіх навчальних закладів і може зайняти до двох годин”, – повідомляється у листі.

Абітурієнти можуть ознайомитися з рекомендованими списками на сайті  http://www.vstup.info/, а також безпосередньо на офіційних веб-сайтах тернопільських вишів. Також додаткову інформацію про зарахування та рекомендації до вступу на бюджетну форму вступники можуть знайти у власних електронних кабінетах.

Щасливчики, які будуть рекомендовані на державну форму навчання, повинні визначитися та виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 12 години 5 серпня. Уже 7 серпня, не пізніше 12:00 оприлюднять остаточні списки.

Коментувати