Сьогодні у світі відзначають День спонтанного прояву доброти

0

Сьогодні, 17 лютого, весь світ стане трішки добрішим. Ти також можеш внести свою лепту в такий відповідальний день і зробити добру справу. Почни сьогодні. А завтра не зупиняйся.

Бути добрим зовсім не складно, навіть приємно. Правда, ми часто про це забуваємо і губимося, стаємо жорсткими в повсякденній суєті і рутині. А сьогодні якраз той день, коли ти можеш згадати про те, як приємно зробити щось хороше і порадувати близьких, друзів і просто знайомих. Подзвони дорогим людям і розкажи, як їх любиш! Постарайся зробити для когось добру справу, і побачиш, як на душі буде легко і радісно.

Примітно, що в деяких країнах в це свято прийнято дарувати квіти знайомим і незнайомим людям або робити компліменти в цей день трьом незнайомим людям. Це як флешмоб: ти піднімеш настрій трьом людям, а вони, в свою чергу, поліпшать його комусь ще.

Корисними будуть і поради психолога, автора книг з самовдосконалення Дейла Карнегі. Пам’ятай, що почавши з себе ти зміниш свою маленьку Всесвіт, а потім все навкруги:

– перестань вимагати любов і почни дарувати її, не сподіваючись на подяку,

– цікався іншими людьми,

– єдиний спосіб знайти щастя це не чекати подяки, а творити добро заради власної радості,

– забудь про себе, проявляючи інтерес до оточуючих.

Кожен день роби добру справу, яке викличе радісну посмішку на чиєму-небудь особі. Роблячи добро іншим, ти в першу чергу допомагаєш собі.

Коментувати