Стало відомо, як отримати субсидію в орендованому житлі

0

Українці, які проживають в орендованому житлі, можуть отримати субсидію на тепло, газ, електроенергію, а також воду. Однак вони можуть це зробити лише у тому випадку, якщо вони нададуть договір про оренду житла. Угоду не потрібно завіряти у нотаріуса, достатньо надати підписи власника житла та самого орендаря, – пише “Народна Правда”.

Про це інформує видання «Народна Правда» з посиланням на прес-службу уряду в соціальній мережі Facebook.

“Якщо людина не змогла оформити субсидію через відсутність прописки в даному помешканні, але там проживає і сплачує рахунки за тепло, газ, світло й воду, держава забезпечила їй можливість скористатися безповоротною допомогою на підставі договору оренди житла“, – сказано в повідомленні.

Зазначається, що Такий документ є офіційним підтвердженням права людини на субсидію і повинен братися до уваги місцевими органами соціального захисту населення на користь сім’ї.

Раніше ми повідомляли, що уряд встановив нові правила для отримання субсидій безробітними. Також варто зазначити, що у Мінсоцполітики розповіли, чи потрапить реєстр одержувачів субсидій у відкритий доступ.

Коментувати