Цьогоріч Полтавська облрада виділила правоохоронцям та військовим майже 7 млн грн

0

26 серпня відбулось засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

У засіданні взяли участь голова комісії Геннадій Коваленко, секретар комісії Руслан Рогов, заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков, депутати обласної ради, представники департаментів Полтавської ОДА, запрошені.

На порядок денний засідання було винесено 6 питань.

З першого питання “Про хід виконання Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки” доповів директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської ОДА Сергій Венгер.

Він повідомив, що у першому півріччі 2020 року для виконання завдань і заходів Програми було виділено 6 мільйонів 950 тисяч гривень.

“ГУ НП в Полтавській області надано 2,5 мільйона гривень на придбання 6 авто Renault Daster. УСБУ в Полтавській області виділено 1,5 мільйона гривень на капітальні видатки. Військовій частині 3052 Нацгвардії – 900 тисяч гривень на придбання 2 автомобілів Fiat Doblo Combi. Військовій частині А 3114 – 750 тисяч гривень на заміну покрівлі лікарняного корпусу №2. Полтавському науково-дослідному експертно-криміналістичному центру МВС надано 1 мільйон гривень на придбання автомобіля Fiat Doblo та сервер. Державній установі Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України” виділено 300 тисяч гривень для поточного ремонту”, – розповів Сергій Венгер.

Депутати розглянули та погодили проект рішення “Про внесення змін до Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки” щодо збільшення фінансування Програми на 540 тисяч гривень. Також постійна комісія підтримала виділення коштів у сумі 150 тисяч гривень філії Державній установі “Центр пробації” у Полтавській області.

Розглянули і погодили депутати й питання “Про погодження кандидатур для нагородження почесною відзнакою — Нагрудним знаком Полтавської обласної ради “За вірність народу України”.

 

Коментувати