У Ощадбанку новий формат

0

«Оновлення мережі – одна з головних реформ в Ощадбанку. Це, по суті, народження нового сучасного європейського банку. Такі установи працюють в рази ефективніше, а люди більше задоволені рівнем обслуговування. Архаїчна мережа радянських ощадкас неминуче йде в минуле», – зазначив голова правління Ощадбанку Андрій пишний.

Відділення Ощадбанку нового формату – це не тільки сучасний дизайн приміщення, але і новий підхід до роботи, нова операційна модель, нові стандарти обслуговування клієнтів. У таких відділеннях передбачені зручні зони очікування і обслуговування клієнтів, електронне управління чергою, кімната для переговорів, зона самообслуговування з інформаційно-платіжним терміналом і банкоматом, телефон для прямого зв’язку з Контакт-центром.

Мережа Ощадбанку налічує майже 4,5 тис. установ. Серед них 300 відділень нового формату, 4 інклюзивних відділення, адаптовані для обслуговування людей з особливими потребами, 5 мобільних відділень – два пересувних мобільних підрозділи на базі броньованих автомобілів КрАЗ і три мобільних броньованих відділення, які працюють на території гуманітарно-логістичних центрів в Донецькій і Луганській областях.

У 2016 році банк продовжить модернізацію мережі.

 

За даними прес-служби Ощадбанку

Коментувати