У параді до Дня Незалежності візьмуть участь 4,5 тис військових

0

У параді на честь Дня Незалежності візьмуть участь 4,5 тис військових, серед яких близько 1 тис – учасники АТО. Також на Майдані Незалежності буде виставлено близько 70 одиниць військової техніки. Про це на брифінгу повідомив міністр оборони України Степан Полторак, передає УНН.

“Загалом в параді цього року приймають участь 4,5 тис військовослужбовців. Більше 1 тис, це ті військовослужбовці, які в різні часи приймали участь в зоні проведення АТО, приймали участь в бойових діях. Більше 200 військовослужбовців нагороджені державними нагородами за особливу мужність і героїзм, які вони проявили в ході проведення АТО”, – зазначив С.Полторак.

Також він повідомив, цього року на честь Дня Незалежності буде проведена виставка техніки, яка буде знаходитись на майдані Незалежності. “В цілому буде виставлено більше 70 одиниць техніки, із них 25 одиниць – це абсолютно нові зразки техніки, які розроблені на наших заводах оборонно-промислового комплексу, решта – модернізована техніка”, – зазначив С.Полторак.

Ще однією особливістю цього параду буде і те, що вперше указом Президента військовим частинам і з`єднанням, які проявили мужність і героїзм, особливо відзначились в ході бойових дій, буде присвоєне почесне найменування.

“Таких буде 8 частин Збройних сил і по одній частині Національної гвардії і Прикордонної служби”, – зазначив міністр оборони.

Коментувати