Україна перейде на зимовий час у ніч на 29 жовтня

0

Перехід на зимовий час у 2017 році в Україні відбудеться в ніч на 29 жовтня. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Згідно з постановою Кабміну від 13 травня 1996 року «Про порядок обчислення часу на території України» перехід на зимовий час відбувається в останню неділю жовтня, а саме 29 жовтня о 4.00 за київським часом стрілки годинника треба буде перевести на годину назад.

В анексованому Криму та на територіях Донбасу, що непідконтрольні українській владі, перехід на літній та зимовий час не здійснюється.

Як правильно підготуватися до переходу на зимовий період

Лікарі кажуть, що люди переносять перехід на зимовий час набагато легше, ніж на літній. І незважаючи на те, що ми будемо спати на цілу годину довше, звикати наш організм все одно буде не менш двох тижнів.

Експерти говорять про те, що перехід на зимовий час може погано позначитися на вашому самопочутті. У вас може з’явитися порушення сну, проблеми з концентрацією уваги, дратівливості, зниження працездатності і подібні речі.

Тому лікарі радять приблизно за тиждень до переходу на зимовий час починати лягати спати пізніше. Кожен день на 15 хвилин. Крім цього, потрібно обмежити вживання алкоголю і кофеїну.

Коментувати