Уперше у Кременчуці виступить репер Серьога

0

Концерт реп-виконавця Серьоги з новим проектом «Поліграф ШарікOFF» відбудеться у Міському палаці культури 13 квітня. Початок – о 19-й годині.

Після виходу свого останнього альбому в 2008 році Серьога, здавалося,  розпрощався з репом і на всі прохання повернути «хлопчину в кепці» відповідав довгим мовчанням. Однак через кілька років камбек все-таки відбувся, причому відразу в двох іпостасях: SERYOGA і Поліграф ШарікOFF. Ці два нових «я» – як два клоуни: сумний і веселий. Якщо SERYOGA ділиться глибоко особистими переживаннями в мінорній тональності, то Поліграф відгукується про свої пісні як про легку музику для караоке.

Саме в Поліграфі найбільше відчувається Серьога часів «спортивних частівок»: тут і живий склад із беззмінним акордеоном, і дух міського романсу, і навіть та сама фірмова кепка. Здається, і публіка швидко впізнала колись улюбленого персонажа. Перші сингли «Харизма» і «Какао белого цвета» користуються успіхом в теле- і радіоефірі, а провокаційний кліп «Тольки секс», випущений напередодні 8 березня, моментально стає інтернет-вірусом. Ще більш резонансним стає наступний кліп – «Гелик Вани».

Схоже, що автор гучних колись хітів «Чёрный бумер», «Возле дома твоего» і «Миллион долларов США» повернувся всерйоз і надовго.

Квитки продаються в касі БЦ «Бульвар».

Вартість квитків – 200-600 гривень.

Телефони для довідок: 097 049 34 30, 70 40 23.

Коментувати