В Україні заборонять російські книги

0

Продаж виданих в Російській Федерації книг буде заборонено в Україні слідом за російськими і радянськими кінофільмами і телесеріалами. Про це повідомив віце-прем’єр В’ячеслав Кириленко.

За його словами, урядом вже підготовлений відповідний законопроект, який у вересні буде внесений на розгляд Верховної Ради.

“Ми повинні виставити заслін, перешкоду законодавчого характеру тій пропагандистській продукції, яка йде з країни-агресора. Це і тепер продовжує мати місце”, – сказав Кириленко.

“Цей законопроект чітко виставляє перешкоду на шляху російської книги, яка має пропагандистський характер, не інтелектуальний, не науковий, тобто ті книги, які не визнають української держави, не дають українському народу взагалі права на думку, на існування”, – зауважив прем’єр.

Раніше В.Кириленко порадив українцям не засмучуватися через заборону на показ фільмів із золотого фонду радянського кінематографа. Не варто зациклюватися на минулому, підкреслив віце-прем’єр.

На думку СБУ, такий підхід В.Кириленко дискредитує українську владу перед міжнародним співтовариством і створює грунт для протестних настроїв всередині країни.

Коментувати