“Вакцина – новий безвіз”: Стефанішина розкрила перспективи паспортів щеплень для українців

0

Віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина заявила, що якщо ВООЗ рекомендуватиме “паспорти вакцинації”, то Україна зі свого боку їх запровадить.

Про це вона розповіла в інтерв’ю ТСН.uа

“Україна є частиною міжнародного співтовариства. Ми не проводимо політику самоізоляції. Якщо ми говоримо, що будуть рекомендації міжнародних організацій, які сприятимуть покращенню економіки України, контактам між людьми, ми обов’язково будемо їх дотримуватися”, – заявила Стефанішина.

“Деякі країни навіть виступають з ініціативою щодо запровадження єдиного паспорту вакцинації, який буде визнаватися всіма, як так званий біометричний паспорт вакцинації. Але ми вже в цьому діалозі з ЄС, ми знаємо, що відбувається кожен день, ведемо комунікацію з державами-членами і не будемо тут відставати”, – запевнила віцепрем’єрка.

Вона назвала вакцину “новим безвізом”, підкресливши, що саме з вакциною міжнародні організації і західні країни пов’язують лібералізацію руху, повернення до нормального способу життя і комунікації.

“Але це (розмови про введення паспортів щеплень. – Ред.) має місце бути. Дійсно, весь світ пов’язує повернення до нормального способу життя саме з вакцинацією”, – зазначила Стефанішина.

Вона висловила впевненість, що “з квітня суттєво знизиться вакцинаційний хайп” і на ринку не буде дефіциту вакцин.

 

Коментувати