Власників фейкових ковід-сертифікатів звільнять від кримінальної відповідальності

0

В Україні анонсували так звану “ковідну амністію”. Громадян, які мають підроблені сертифікати вакцинації від COVID-19, звільнять від кримінальної відповідальності та дозволять щепитися від коронавірусу.

Замовлення підробного сертифікату про вакцинацію від коронавірусу без його використання не тягне за собою кримінальної відповідальності. Про це у середу, 10 листопада, повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін. “Можливо, у таких людей і виникла думка щепитися, але тепер бояться це зробити через можливу кримінальну відповідальність. Для таких є гарна новина”, – сказав він. За словами Єніна, це “свого роду кримінальна амністія”.

Раніше про запровадження так званої “ковідної амністії” говорили в МОЗ України. Громадянам, які мають підроблені сертифікати вакцинації від COVID-19, дозволять щепитися від коронавірусу. У міністерстві повідомляють про поширену практику, коли насправді невакцинованих громадян вносять в Електронну систему охорони здоров’я як щеплених. Досі вони через це не можуть по-справжньому отримати вакцину.

У МОЗ наразі розробляють алгоритм, як таким власникам фальшивих документів отримати дозвіл вакцинуватися.

 

Коментувати