Які додаткові послуги закладені у вартість залізничного квитка

0

На що мають право пасажири потягів.

Життя кожного пасажира «Укрзалізниці» застраховане на 102 тисячі грн, які мають виплатити у разі його смерті. Крім того, страховка оцінює кожен день лікарняного вартістю в 204 грн. Про це повідомила «ТСН».

Страховку автоматично отримує кожен пасажир потягу і її вартість включена до ціни залізничного квитка. Отримати виплати можна лише у тій страховій компанії, що вказана на квитку, за умови наявності лікарняного та акта про нещасний випадок, оформленого начальником потяга.

Крім цього, у вартість залізничних квитків закладені й інші послуги, про які мало хто знає. Зокрема, розкладати та складати постіль – обов’язок провідника, передбачений правилами перевізника. Пасажири, також, мають право вимагати у начальника поїзда переведення до вагону з кондиціонером, якщо температура у вагоні перевищує 26 градусів. Це можливо за умови наявності вільних місць у вагонах із нижчою температурою.

Пасажири можуть призупинити поїздку, зійшовши на будь-якій станції, а через кілька днів (але не більше десяти) продовжити подорож цим маршрутом. Для цього потрібно у чергового по вокзалу отримати спеціальну печатку та відмітку, а потім без доплати обміняти квиток у касі на новий. Але це теж можливо за наявності вільних місць.

Коментувати