За показником накопичення регіонального матеріального резерву Полтавщина посіла друге місце

0

 Полтавщина стала другою у рейтингу областей за показником накопичення регіонального матеріального резерву. Так, збільшили кількість засобів індивідуального захисту, медичних засобів, механічних оприскувачів, одноразового посуду, засобів індивідуальної гігієни 

Полтавська область посіла друге місце серед областей України за показником накопичення регіонального матеріального резерву. Про це йдеться у повідомленні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації.

У регіональному матеріальному резерві збільшили кількість засобів індивідуального захисту, медичних засобів, механічних оприскувачів, одноразового посуду, засобів індивідуальної гігієни.

 “У 2020 році заплановано здійснити накопичення регіонального матеріального резерву на 5,8 мільйона гривень. У районах області місцеві матеріальні резерви – на 19,6 мільйона гривень. Станом на перше липня здійснено накопичення регіонального матеріального резерву на 86% від запланованого. Полтавщина за цим показником посідає друге місце серед областей України. Водночас місцеві матеріальні резерви накопичені лише на 41%. Найменші кількісні показники – у Семенівському, Миргородському, Козельщинському, Глобинському, Лохвицькому, Котелевському та Кременчуцькому районах. Найбільші показники – у Кобеляцькому, Зіньківському, Хорольському, Новосанжарському, Лубенському районах, Полтаві, Кременчуці, Лубнах”, – сказав директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами ОДА Сергій Венгер, йдеться у повідомленні.

У другому кварталі 2020 року до регіонального матеріального резерву придбали 550 респіраторів, 217 протиепідемічних костюмів, 300 кілограмів дезінфікуючих засобів, 15 мотооприскувачів, 100 літрів антисептичних засобів, 600 комплектів засобів індивідуальної гігієни, 2800 медичних масок, по 500 пар латексних і нітрилових рукавичок.

 

Коментувати